orientacni mapka

Mikroregion Ostrožsko - Veselsko

Mikroregion Ostrožsko – Veselsko

Pozvánky: plesy, přednáška, kino...

Datum: 28.01.2010
Lokalita: Mikroregion Ostrožsko – Veselsko
Pomyslně jsem "oběhla" webové stránky všech obcí Ostrožska i Horňácka, spolků, sdružení, jednotlivců a dalších, odkud jsem vybrala několik pozvánek na následující dny. Pokud jsem něco nenašla, tak vás prosím za prominutí a budu vděčná za jakékoliv zajímavé akce nebo tipy, které mi pošlete. Ráda je zveřejním na našem webu.

V sobotu 30. ledna 2010 můžete zajít na hluckou tvrz, kde bude Hasičský ples.

V Louce je v sobotu 30. ledna 2010 Myslivecký ples.

Karneval na ledě - Narnie je název akce DDM Pastelka, která jej pravidelně pořádá na zimním stadionu v Uherském Ostrohu. Více  v přiložené pozvánce.

Naléhavá prosba přišla z O. N. Vsi, kde došlo ke změně termínu plesu Dragonů, který se měl konat v sobotu 30. ledna. Nový termín plesu je sobota o týden později, tedy 6. února 2010.

V sobotu je Lidový ples v kulturním domu ve Veselí nad Moravou s dechovkou Šohajé a bigbítem Synchron z Hluku.Vstupné 60 Kč, ale pokud přijdte v kroji máte vstup grátis.

Římskokatolická farnost Uherský Ostroh pořádá III. Farní ples v sobotu 30. ledna v koncertním sále zámku. Více v pozvánce.

Pokud by se vám nechtělo na ples, můžete využít zajímavou a lákavou nabídka kina ve Veselí nad Moravou. Abyste získali maximum informací, stačí kliknout TADY... najdete tam i několik video ukázek na filmy, které se budou promítat. Kino ve Veselí má nový dolby digital systém, což je něco jako domácí kino, ale několikanásobně působivější. Proto návštěva tohoto kina určitě stojí za to!

Český zahrádkářský svaz, územní sdružení Uh. Hradiště pořádá v neděli dne 31. ledna 2010 od 9.00 hod. v sále Reduty v Uh. Hradišti přednášku na téma "Chemická ochrana ovocného sadu během roku". Přednášet bude Ing. Jaroslav Rod, CSc., jeden z nejlepších odborníků v tomto oboru. Účastníci přednášky získají informace, kdy a jakými prostředky chránit ovocné stromy k vypěstování kvalitní a zdravé úrodu. Představenstvo územního sdružení Uh. Hradiště zve všechny zájemce, jak z řad zahrádkářů, tak ostatní veřejnosti.

Nezapomeňte ani na řadu výstav v galeriích v našem okolí. Například ve Veselí v galerii Ve Dvoře, kde je do neděle 31. ledna výstava grafických prací výtvarnice Petry Jovanovské, která se věnuje převážně grafice.

Krásné harampádí je název výstavy Muzea Podhradí v Buchlovicích. Dělají spoustu krásných výstav a i tato stojí za návštěvu. Více v pozvánce.


Mikroregion Ostrožsko - Veselsko,
svazek obcí pro celkový rozvoj zájmové oblasti

Panský dvůr,
náměstí Míru 664
698 01 Veselí nad Moravou
kontakty | napište nám | realizace Dat • 2009