SLOVÁCKÝ DVŮR s.r.o.

Ubytování / Kempy / Kemp
SLOVÁCKÝ DVŮR s.r.o. v Ostrožské Nové Vsi disponuje celkovou ubytovací kapacitou cca 200 lůžek. Ubytování je možné buď v penzionu v podkroví centrální budovy, nebo v 16 VINNÝCH BÚDÁCH - nevšedních apartmánových objektech, vybudovaných ve stylu lidových slováckých podkrovních vinných búd, a nebo v 6 apartmánových RYBÁŘSKÝCH CHATÁCH, v 8 Slováckých sudech a v samostatném objektu SELSKÉ STODOLY. Areál disponuje vyhrazenou plochou pro stany, a zpevněnou plochou pro karavany a obytné vozy.

Jednotlivé pokoje jsou situovány do podkroví centrální budovy Slováckého dvora ve 3 až 7 lůžkových pokojích, které jsou buď samostatné, nebo jsou součástí dvoupokojového studia, se samostatnou koupelnou a sociálním zařízením /WC, sprcha/. Jsou zde i 2 mezonetové apartmány pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a WIFI připojením.

Sportovně rekreační areál v Ostrožské Nové Vsi realizovaný ve velmi zajímavém netradičním místním lidovém stylu. V areálu se nachází dětské hřiště, sportoviště i koupací jezírko. Součástí je také dřevěná 8 metrů vysoká vyhlídková věž, bezplatně přístupná mimo letní prázdniny. V průběhu letních prázdnin je vyhlídková věž a koupací jezírko k dispozici pouze ubytovaným hostům. 

Sportovní vyžití v areálu kempu

V areálu můžete sportovat, ale i relaxovat. Najdete zde 18 jamkové golfové hřiště s umělým travnatým povrchem je vhodné jak pro začátečníky, tak i pro rodiny s dětmi. Zábavu si užijete ve víceterasovém lanovém centru pro děti od 4 let věku. Najdete zde víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem na tenis, volejbal, kopanou, basketbal, florbal s možností osvětlení. Dále beachvoleybalový kurt s křemičitým pískem a osvětlením i dětské hřiště s pískovištěm, hracími prvky a trampolínou.

V kempu máte možnost zapůjčení elektrokol nebo kol dámských, pánských, koloběžek pro děti i dospělé. 

Sportovní vybavení k zapůjčení: tenisové rakety, badminton, míče, in-line brusle, nordic walking hole, florbalové hole, ping pong, petang, paddle board, kola, koloběžky, elektrokola.

 

Tipy na výlety

Zámek Uherský Ostroh

Baťův kanál

Letecké muzeum Kunovice

Skanzen Rochus, Uherské Hradiště

Archeoskanzen Modrá

Živá voda Modrá

Podrobnosti

Výčet poskytovaných služeb v zařízení

Půjčovna kol a cykloservis, restaurace, bufet, grillpoint s udírnou, Adventure golf, hřiště s umělým povrchem, lanové centrum

Mikroregion Ostrožsko - Veselsko,
svazek obcí pro celkový rozvoj zájmové oblasti

Panský dvůr,
náměstí Míru 664
698 01 Veselí nad Moravou
kontakty | napište nám | realizace Dat • 2009